V neděli večer bylo na programu 11. kolo krajské ligy mužů 2012/2013. Ve kterém se odehrálo jen 5 utkání, protože zápas mezi  Hlubokou nad Vltavou a J. Hradcem „B“ bylo odloženo. HC Vimperk pokračuje ve vítězné sérii, po pátečním skalpu DavidServisu dnes v divoké přestřelce vyzrál na Sokol Radomyšl a dotahuje se na první příčku tabulky. Třetí celek tabulky Soběslav ztratil body v utkání s Humpolcem. Překvapení se zrodilo v Milevsku, kde domácí Božetice rozstřílely vedoucí celek tabulky DavidServis, ten poprvé v sezoně vyšel ze zápasu bodově naprázdno. V posledním zápase se představil  Tábor s Krumlovem, kde rozhodl jediní gól Tábora, který jim zajistil posun na třetí příčku tabulky.

TJ LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ – HC STRAKONICE                           3:4 s.n.

Strakoničtí muži k jedenáctému letošnímu zápasu odjeli bojovat o další body do tabulky do Veselí nad Lužnicí. Tým od řeky Lužnice byl před Strakonicemi o jednu příčku a bod, proto bylo toto utkání důležité z pohledu Strakonic, které se mohly posunout v tabulce výše. Což se nakonec povedlo, po zisku dvou bodů za vítězství 3:4 na samostatné nájezdy. Mezi střelce Strakonic se dvojnásobně zapsal kapitán Richard Pitel, na 3:3 vyrovnával Ervín Binder, který rozhodl také i penaltový rozstřel a získal pro svůj tým o bod na víc.

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU KNIGHTS – KLH VAJGAR J. HRADEC „B“         odloženo

HC VIMPERK – TJ SOKOL RADOMYŠL                                                                   7:5

TJ JISKRA HUMPOLEC – OLH SPARTAK SOBĚSLAV                                          4:1

TJ BOŽETICE – HC DAVIDSERVIS Č. BUDĚJOVICE                                               8:3