Branky: Papež A. 2x ; Poláček M.
Nahrávky : Marek O.

Sestava: Řeřábek ; Vastl ; Kordík ; Holman ; Kollros ; Potužník ; Škoda ; Poláček ; Papež ; Kříž ; Marek ;
Bednařík ; Křešnička ; Němejc

Sobotní utkání v Milevsku jsme začali náporem, bohužel v polovině 1.třetiny po chybě v obranném pásmu jsme inkasovali první branku.
Poté nás domácí zatlačili na dlouhé minuty před našeho brankáře. V posledních vteřinách úvodní třetiny ujel ve vlastním oslabení M. Poláček a vyrovnal. V úvodních minutách druhého dějství pokračovali domácí v tlaku , z kterého pramenily dva góly v naší síti. Po rychlém protiútoku a chybě domácího brankáře jsme snížili na 3 : 2 A. Papežem. Po gólu jsme pokračovali v tlaku na domácí branku, ale po individuálních chybách jsme inkasovali další góly. Do kabin se šlo za stavu 5 : 3. Ve druhé minutě třetí třetiny domácí vstřelili šestou branku, a poslední dějství se již dohrávalo v režii domácích.
K dalšímu utkání jedou dorostenci v pátek do Soběslavi a sezónu zakončí v sobotu na domácím ledě s Č Krumlovem.